Administrator serwerów aplikacyjnych

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: administrowanie apache serwery

Miejsce pracy: Katowice, Kraków
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore. Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Web Services Administrator do Katowic i Krakowa.

Główne zadania na tym stanowisku to:
• Konfiguracja i utrzymanie kluczowych aplikacji firmy
• Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów z obszaru infrastruktury IT
• Wsparcie innych użytkowników infrastruktury IT
• Współpraca z programistami, analitykami oraz dostawcami oprogramowania
• Zarządzanie aplikacjami webowymi opartymi na Apache, Tomcat, JBOSS i Oracle Weblogic

Wymagania:
• Dobra znajomość systemów operacyjnych Sun Solaris, Linux
• Bardzo dobra znajomość Apache, BEAWeblogic, JBOSS, IBM-Websphere
• Praktyczne doświadczenie z zakresu zagadnień sieciowych- TCI/IP, Data transfer protocols jak FTP lub Connect: Direct, SSL, HTTPS
• Znajomość jednego z języków programowania: Shell-scripts, PERL, JAVA, PL/SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
• Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami z całego świata.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-11
Wyświetlona: 6661 razy