Developer ASP.NET Miejsce pracy: Sophia Antipolis (Francja)

praca it: etat dla Cyclad / Francja

Tagi: Developer ASP NET Sophia Antipolis Francja

Developer ASP.NET
Miejsce pracy: Sophia Antipolis (Francja)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W tej chwili dla naszego klienta będącego liderem na rynku telefonii mobilnej i stacjonarnej , poszukujemy osób na stanowisko Developer ASP.NET, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących we Francji (Sophia Antipolis).

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji w systemie ASP.NET
• Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań
• Identyfikacja problemów pojawiających się w aplikacjach
• Raportowanie działań, tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania wobec Kandydata:
• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość Microsoft ASP.NET
• Doświadczenie w projektach z użyciem technologii Silverlight
• Znajomość języków programowania C# , SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

Firma oferuje:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-09
Wyświetlona: 10992 razy