Programista JavaScript do współpracy przy projekcie

zlecenia it dla Weblink Software Sp. z o.o. / Sosnowiec

Tagi: programista java java script programista java script

Firma Weblink Software poszukuje programisty JavaScript do współpracy przy projekcie.

Wymagania:
wysoki poziom znajomości HTML 5, CSS 3, z naciskiem na JavaScript z jQuery
wysokie umiejętności analityczne, umiejętność logicznego rozumowania i rozwiązywania problemów;
komunikatywność;
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie dokumentacji, komentowanie kodu i używanie anglojęzycznego oprogramowania;
inicjatywa i krytyczne podejście do realizowanych zadań
dyspozycyjność w okresie koniec listopad 2012 – styczeń 2012 (niekoniecznie w pełnym wymiarze godzin)

Zadania:
tworzenie interaktywnych treści z wykorzystaniem html 5 na podstawie wytycznych w dokumentacji
tworzenie prostych gier w języku JavaScript

Istnieje możliwość pracy zdalnej, jednak współpracująca z nami osoba musi mieć możliwość kilkakrotnego dojazdu do naszego biura w Sosnowcu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-19
Wyświetlona: 6100 razy