Grafik

praca it: etat dla softbrAIn / Cała Polska

Tagi: grafika wordpress flash marketing adobe

Miejsce pracy: Cała Polska
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: GK/2012

Opis stanowiska:

- kreowanie koncepcji zgodnych z celami biznesowymi oraz strategią Firmy
- projektowanie i skład graficzny opakowań, etykiet, instrukcji itp.
- projektowanie grafiki reklamowej, ulotek, katalogów itp.
- odpowiedzialność za wszystkie etapy realizacji projektu graficznego

Wymagania:

- znajomość CS package: Indesign, Illustrator, Photoshop, oraz pakietu Ms Office
- podstawowa znajomość CorelDraw
- minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym
- znajomość zasad kompozycji graficznych i wyczucie koloru
- dbałość o szczegóły, wyczucie estetyki i wysoka jakość kreacji graficznej

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
- udział w ciekawych projektach oraz możliwość zdobywania nowych doświadczeń
- miłą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-05
Wyświetlona: 5892 razy