Konsultant ds. rozwoju i utrzymania systemu

praca it: etat dla ITFS sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: SAS BI ETL Oracle Linux Unix hurtownie danych utrzymanie system

WWW.ITFS.PL

ITFS jest dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy.
Obecnie dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie analityki i oprogramowania Business Intelligence poszukujemy kandydata na stanowisko:

Poszukujemy najlepszych kandydatów dysponujących zarówno wiedzą techniczną jak i dobrze rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie komunikacji i pracy zespołowej. Zależy nam na podjęciu współpracy z osobami o dużych ambicjach zawodowych, nastawionymi na rozwój oraz stałe doskonalenie swoich umiejętności w obszarze IT.

Podstawowe informacje:
Termin rozpoczęcia: 25.02.2013
Miejsce pracy: Warszawa
Czas trwania: 12 miesięcy (z dużym prawdopodobieństwem przedłużenia)
Wynagrodzenie: 3000- 7000 zł netto/mieś (uzależnione od doświadczenia)
Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do negocjacji)

Obowiązki na stanowisku:
Realizacja usług utrzymania, zgodnie z otrzymanymi wytycznymi,
Realizacja usług wdrożeniowych,
Planowanie oraz realizacja procesu instalacji i konfiguracji rozwiązań SAS,
Administracja powierzonymi systemami,
Udział w rozwoju i testowaniu utrzymywanych systemów,
Utrzymywanie dobrych relacji i kontaktów z klientami.

Wymagania stawiane przed kandydatem:
wyższe wykształcenie (preferowane techniczne) lub studenci IV i V roku,
znajomość architektury relacyjnych baz danych (Oracle lub Teradata) oraz języka SQL,
znajomość środowisk Unix/Linux (w tym programowania w Bash lub Perl)
umiejętność pracy w zespole,
zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce,
komunikatywność, wysoka kultura osobista,
podstawowa znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość architektury środowisk SAS,
Znajomość branży telekomunikacyjnej,
Doświadczenie w pracy z narzędziami BI i ETL oraz hurtowniami danych.

Dodatkowe korzyści:
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednym z największych na świecie przedsiębiorstw software’owych,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Liczne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje,
Doskonała szansa na dynamiczny rozwój kariery zawodowej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-31
Wyświetlona: 5707 razy