Młodszy Administator IT

praca it: etat dla Polcode Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Linux Sieci Serwer

Firma Polcode zajmuje się tworzeniem oraz rozbudową aplikacji webowych dla klientów z USA oraz Europy Zachodniej. Zespół tworzy blisko 90 osób, z czego większość to programiści PHP oraz RoR.
W Polsce mamy pięć oddziałów: w Warzsawie, Łodzi, Białystoku, Krakowie oraz Katowicach.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Młodszy Administrator IT

Miejsce Pracy: Kraków

Zadania:

obsługa biura w Krakowie i w Katowicach w zakresie srzętu i sieci
pomoc dla administratorów w zakresie zarządzania zdalnymi serwerami i usługami
okazjonalne kwestie związane z obsługą biura (niekoniecznie związane z IT)

Oferujemy:

pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
szansę na podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy (udział w szkoleniach, konferencjach)
elastyczny czas pracy
pracę w biurze w Cenrtum Krakowa
pracę w młodym zespole w bardzo dobrej atmosferze

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne lub student zaoczny IV, V rok
podstawowa znajomość PHP lub doświadczenie przy współpracy z programistami PHP nad optymalizacją konfiguracji serwisów www
swobodne poruszanie się w zagadnieniach linuksowych
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-29
Wyświetlona: 5212 razy