Front-end Web Developer

praca it: etat dla VIWA Entertainment Poland Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Java Web Dev

Nr ref: FED/1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- projektowanie interfejsów do tworzonych serwisów i aplikacji internetowych
- rozwój funkcjonalności interfejsów platform sklepowych (opartych na platformie Magento oraz X-Cart)

WYMAGANIA:
- bardzo dobra znajomość HTML, JavaScript, CSS i technologi AJAX podstawowa znajomość PHP
- znajomość problemów i różnic w interpretacji standardów przez przeglądarki (IE7+, Firefox, Safari, Chrome, Opera)
- znajomość programu Adobe Photoshop (na poziomie umożliwiającym podstawową obróbkę i optymalizację grafiki)
- wiedza na temat użyteczności i dostępności stron internetowych
- podstawowa znajomość zagadnień SEO
- umiejętność kodowania mailingów oraz znajomość zagadnień związanych z obsługa HTML/CSS w programach pocztowych i webmailach
- znajomość aktualnych trendów w budowaniu interfejsów użytkownika aplikacji internetowych
- doświadczenie poparte konkretnymi realizacjami
- znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
- niezbędne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-04
Wyświetlona: 5070 razy