Administrator systemu IT

praca it: etat dla A-TEAM Recruitment Sp. z o.o. S.K.A. / Kraków

Tagi: Administrator DB2 serwer AS400

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji. Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ADMINISTRATOR SYSTEMU IT
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. AIT/KRK/06/13

Zadania:

Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
Administrację systemów operacyjnych i oprogramowania
Serwisowanie sprzętu komputerowego

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne
Minimum 3 lata na podobnym stanowisku w sieciach handlowych
Znajomość systemów zarządzania sprzedażą, magazynami (ERP)
Znajomość systemów Microsoft , Linux
Umiejętność programowania w SQL
Znajomość baz DB2 i serwera AS400
Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (kontakty z centralą w Niemczech)
Samodzielność w działaniu
Bardzo dobra organizacja pracy

Oferta:

Umowę o pracę na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenie wstępne
Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-20
Wyświetlona: 6059 razy