Redaktor do serwisu technologicznego

praca it: etat dla Unigroup Sp. z o.o. / Warszawa Wola

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy produkcji cyklicznego videocastu o telefonii komórkowej i nowych technologiach.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie treści do programu (tematy, teksty, recenzje)

  • przygotowanie produkcji (nagrania, wywiady)

  • nadzór merytoryczny nad produkcją i postprodukcją

Atuty, które pomogą nam wybrać właściwą osobę:

  • świetna znajomość rynku telefonii komórkowej i nowych technologii

  • doświadczenie w pracy przy produkcjach TV lub videocastach

  • doświadczenie przy tworzeniu bloga lub serwisu o podobnej tematyce

  • kreatywność

  • samodzielność

Co oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w Warszawie (umowa o pracę)

  • możliwość sprawdzenia się w ciężkich warunkach (praca przy fajnym ale wymagającym projekcie)

  • wynagrodzenie adekwatne do jakości pracy i zaangażowania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-01-29
Wyświetlona: 4514 razy