Redaktor do serwisu technologicznego

praca it: etat dla Unigroup Sp. z o.o. / Warszawa Wola

Redaktor/współpracownik do serwisu o telefonii komórkowej i nowych technologiach

Poszukujemy osób zainteresowanych płatną współpracą przy tworzeniu serwisu internetowego poświęconego nowym technologiom i gadżetom elektronicznym.

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie autorskich artykułów dotyczących telefonów komórkowych, gadżetów elektronicznych, nowych technologii, rynku gadżetów w Polsce (sklepy internetowe, sieci RTV AGD)

• przeprowadzanie testów urządzeń (telefony komórkowe, akcesoria, odtwarzacze mp3, aparaty fotograficzne, kamery video itp)

Atuty, które mogą nam pomóc w wyborze odpowiedniej osoby:

• znajomość tematyki (także praktyczna)

• doświadczenie w przygotowywaniu tego typu tekstów (współpraca z serwisem lub portalem, własny blog lub serwis internetowy)

• wykształcenie politechniczne

• umiejętność pozyskiwania ciekawych źródeł informacji

• znajomość języka angielskiego

• miejsce zamieszkania: Warszawa

• Wynagrodzenie (umowa o dzieło) powiązane będzie z liczbą i poziomem merytorycznym publikowanych tekstów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-02-02
Wyświetlona: 4681 razy