programista/architekt systemów

praca it: etat dla Uniapol / Poznań

Tagi: programista

Agencja pracy AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje dla swojego klienta – producenta oprogramowania z wieloletnim doświadczeniem na rynku osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

DOŚWIADCZONY PROGRAMISTA .NET / ARCHITEKT SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

NR REF: 2008P/PL/2013
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:
Tworzenie oprogramowania
Podejmowanie decyzji programistycznych
Tworzenie modeli systemów spełniających wymagania
Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji systemów
Szacowanie pracochłonności zadań
Projektowanie architektury systemów
Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących oprogramowanie
Współpraca z analitykami i projektantami systemów informatycznych
Współpraca z członkami zespołów wdrażających oprogramowanie

wymagania:
Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne
Co najmniej 5 lat doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka C#
Dobra znajomość języka C++
Znajomość języka SQL
Bardzo dobra znajomość platformy .NET 4.0
Znajomość zasad programowania obiektowego
Znajomość wzorców projektowych
Znajomość HTML, CSS
Umiejętność pisania testów jednostkowych
Dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kat. B

mile widziane:
Doświadczenie z ASP .NET MVC, jQuery
Doświadczenie z NHibernate lub innym ORM
Doświadczenie .NET Remoting lub WCF
Doświadczenie w programowaniu sieciowym (asynchroniczne gniazda TCP/IP)
Doświadczenie w programowaniu wielowątkowych aplikacji oraz dobra znajomość zasad programowania wielowątkowego

oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie 6000zł – 8000zł wartość brutto na umowę o pracę lub netto na FV
Możliwość rozwoju zawodowego
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
Pracę w młodym i doświadczonym zespole
Niezbędne narzędzia pracy
Pakiet medyczny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-16
Wyświetlona: 5008 razy