Administrator serwerów aplikacji

praca it: etat dla SMT Software / Warszawa

Tagi: Administrator serwerów aplikacji

SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: Administrator/WAWA/1113/SI
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Administracja Sewerami i systemami operacyjnymi
• Utrzymywanie inwentaryzacji licencji
• Wprowadzanie i rejestrowanie zmian w wymienionej infrastrukturze
• Usuwanie awarii
• Planowanie rozwoju i zarządzanie pojemnością ww. infrastruktury
• Proaktywne monitorowanie środowiska serwerów, komunikowanie ryzyk, wprowadzanie usprawnień i optymalizacji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
• Doświadczenie w administracji: WebSphere Application Server, IBM DataStage, Java (Oracle Weblogic, JMS, Jboss, Tomcat)
• Znajomość technologii relacyjnych baz danych (głównie Oracle)
• Dobra znajomość w zakresie Administracji serwerów UNIX (preferowane RedHat i AIX)
• Wiedza w zakresie architektury SOA/EAI oraz formatów/technologii XML, WSDL, XSLT, SOAP, WebServices

Mile widziane:
• Mile widziana znajomość produktów Oracle w zakresie Integracji (komponenty: OSB, WLI, BPEL,ODSI, BAM) na poziomie Administratora/Projektanta
• Mile widziana umiejętność pracy w środowisku Eclipse
• Mile widziana znajomość języków programowania JAVA, JMX, SHELL, Python, SQL, PL/SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Pracę wśród profesjonalistów
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-05
Wyświetlona: 5173 razy