JavaScript Developer/AngularJS Developer

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: javascript java script developer programowanie java

Rozwijamy prężnie nasz dział programistyczny! Gwarantujemy udział w innowacyjnych projektach i zapewniamy, że nie będziesz się nudzić! Aplikuj do nas jeśli JavaScript nie ma dla Ciebie tajemnic!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- tworzenie i rozwój aplikacji internetowych w oparciu o HTML5, JavaScript (AngularJS)
- tworzenie i rozwój bibliotek SDK na potrzeby integracji z IsaaCloud API
- opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej do tworzonego oprogramowania

WYMAGANIA:
- dobra znajomość XHTML i CSS
- bardzo dobra znajomość Java Script
- przynajmniej podstawowa znajomość frameworka AngularJS
- znajomość architektury aplikacji webowych, szczególnie zagadnień związanych z komunikacją klient-serwer: JSON, REST, AJAX, WebSocket.
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej
- umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (preferowany GIT)
- rok doświadczenia na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
- solidny pakiet medyczny po okresie próbnym
- dostęp do kompleksu rekreacyjnego
- świeże owoce w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-19
Wyświetlona: 5211 razy