Starszy Projektant PHP

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Berlin, Niemcy

Tagi: IT administracja Linux Unix

Dla naszego Klienta, niemieckiej Firmy działającej w branży informatycznej poszukujemy osób na stanowisko:
Starszy Programista PHP
Miejsce pracy: Berlin
Zakres obowiązków:
- identyfikowanie problemów związanych z wydajności i rozwiązywanie ich
- identyfikowanie i tworzenie jak najlepiej funkcjonalnych prototypów do spraw technicznych
- budowanie efektywnego programowania do wielokrotnego użytku
Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w PHP6/OOP
- minimum 3 lata doświadczenia w MySQL DB i modelowaniu danych
- znajomość WebServices (REST / SOAP)
- umiejętność pisania modułów kodu PHP wielokrotnego użytku i o wysokiej wydajności
- doświadczenie w MVC, znajomość frameworku ZEND lub innego
- doświadczenie w Java i Solr będzie dodatkowy atutem
- umiejętność debugowania i brenchmarkingu
- wiedza w zakresie PHP, GIT i Project Management
- język angielski na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:
- udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
- praca w młodym i dynamicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe owoce, napoje, kawa i herbata

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-04-07
Wyświetlona: 8255 razy