Team Leader PHP

praca it: etat dla Beata / Kielce

Tagi: PHP

Stanowisko: Team Leader / Software Development Manager
Miejsce pracy: Kielce

Firma, zgranych, młodych, pełnych entuzjazmu projektantów oraz programistów technologii internetowych. Swoim klientom oferujemy rozwiązania w obszarze wytworzenia aplikacji, portali stron internetowych.

Obowiązki na stanowisku:
*Kierowanie ok. 8 osobowym zespołem programistów,
*Projektowanie internetowych aplikacji bizsnesowych oraz rozwiązań technicznych w oparciu o PHP i MySQL,
*Dobór rozwiązań technologicznych do realizowanych proejektów / modułów programistycznych,
*Planowanie, organizacja oraz koordynacja prac w prowadzonych projektach.

Wymagania wobec kandydatów:

*Doświadczenie na podobnym stanowisku (uumiejętność prowadzenia oraz motywowania zespołu),
*Baardzo dobra znajomość PHP 5.3 i wyżej,
*Znajomość baz danych MySQL,
*Znajomość frameworka Symfony,
*Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania internetowego,
*Podstawowa znajomosć HTML 5,JS, jQuery, CSS3,
*Znajomość chociażby jednej metodyki prowadzenia proejktu (Agile, Scrum, etc.),
*Znajomość przynajmniej jednego systemu wersjowania plików,

Dodatkowym atutem będzie:
*Znajomość administracji serwerami Linux,
*Znajomość TDD, BDD,
*Znajomość Grunt.js, Yoman,
*Znajomość programów do zarządzania projektami IT (JIRA, FogBugz),
*Znajomość Github, Binbucket

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-05-19
Wyświetlona: 6051 razy