Junior .NET Developer

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Bełchatów

Tagi: NET Developer Programowanie

Miejsce pracy: Kraków
DEJM02036

Opis Stanowiska:
Zbieranie i analizowanie wymagań
Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z założeniami biznesowymi
Programowanie nowych funkcjonalnosci oraz rozwój już istniejących
Udoskonalnaie aspektów takich jak bezpieczeństwo aplikacji i ich wydajność
Diagnoza i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania

Wymagania:
Minimum roczne doswiadczenie na stanowisku .NET Developer. Zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające doświadczenie zdobyte przy projektach akademickich, w kołach naukowych, stażach lub praktykach i chcących się rozwijać w kierunku .NET Developera
Umiejętność programowania aplikacji webowych bądź bazodanowych
Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft .NET 3.5/4.0 takich jak C#, ASP.NET, ADO.NET, Visual Studio 2008/2010, Visual Basic
Znajomość TSQL oraz umiejętność projektowania i optymalizacji Microsoft SQL Server
Doświadczenie w integracji technologii i systemów
Mile widziana znajomość JavaScript, jQuery, html, css
Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego

Oferujemy:
Zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji
Możliwość stałego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w różnorodnych projektach Bogaty pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na: jmatyja@devonshire.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-07-22
Wyświetlona: 5899 razy