.NET Developer (Server Side)

praca it: etat dla New-Invest / Łódź

Tagi: NET Server Side C# HTML CSS

Opis stanowiska:
· Rozbudowa i utrzymanie aplikacji webowych oraz realizacja prac integracyjnych
· Praca z relacyjnymi oraz nierelacyjnymi bazami danych

Wymagania:
· Znajomość C#, .NET Framework i środowiska Visual Studio 2012/2013
· Znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL)
· Znajomość HTML5+CSS+Java Script
· Umiejętność posługiwania się GIT’em lub innymi systemami kontroli wersji
· Wiedza z zakresu aktualnych trendów tworzenia aplikacji mobilnych
· Tworzenie kodu działającego na różnych przeglądarkach, platformach oraz na urządzeniach mobilnych
· Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
· Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
· Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania

Dodatkowe atuty:
· Doświadczenie w pracy metodologią Scrum lub Agile

Pracodawca oferuje:
· Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
· Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia
· Możliwość realizowania innowacyjnych projektów
· Dostęp do najnowszej technologii i sprzętów
· Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb
· Spotkania integracyjne
· Pokój multimedialny z konsolą i grami
· Napoje i przekąski w miejscu pracy

Dodatkowe profity:
· Ubezpieczenie grupowe
· Karta Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-25
Wyświetlona: 4637 razy