Specjalista ds. współpracy z bankami/Koordynator Projektu

praca it: etat dla System3.pl / Warszawa

Tagi: Koordynator Projektu

System3.pl to firma wchodząca w skład Grupy K2 notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy system partnerski oparty na modelu promocji i sprzedaży online oparty na sieci serwisów partnerskich, które działają na zasadzie podobnej do agentów handlowych.
Nasz nowy projekt – platforma internetowa – jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. współpracy z bankami/Koordynator Projektu.

Opis stanowiska:
• Utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
• Prowadzenie dokumentacji projektu
• Bieżąca kontrola budżetu, prowadzenie dokumentacji zakupowej
• Przygotowywanie rozliczeń i raportów dla współpracujących instytucji
• Prowadzenie monitoringu rynku i przygotowywanie raportów

Idealnego kandydata powinny cechować
• Operatywność i zaangażowanie
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
• Umiejętność samodzielnej pracy przy realizacji postawionych zadań
• Dokładność i staranność

Od kandydata oczekujemy
• Wykształcenia wyższego (preferowane z zakresu zarządzania, finansów, administracji)
• Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub związanej z projektami UE
• Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera – pakiet MSOffice

Wybranej osobie oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Przyjazną atmosferę otwartości i współpracy
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
oraz adekwatny do realizowanych zadań poziom wynagrodzenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-27
Wyświetlona: 6353 razy