Java Developer / Łódź

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Łódź

Tagi: Java SQL JEE JavaScript JUnit

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych, prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe. Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie i Łodzi osoby na stanowisko Java Developer.

Obowiązki:
Rozwój oraz utrzymywanie aplikacji biznesowych opartych o JEE;
Implementowanie nowych rozwiązań biznesowych;
Współpraca z analitykami oraz testerami;
Testowanie stworzonych rozwiązań;
Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekujemy:
Dwu letnie doświadczenie pracy w projektach w technologii JEE (EJB, JSF, JPA, WebServices, JavaScript);
Znajomość technologii JUnit, Mockito;
Bardzo dobra znajomość SQL;
Mile widziana znajomość JMS;
Umiejętność analitycznego myślenia;
Samodzielność i kreatywność;
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
Rozwój zawodowy;
Możliwość długofalowej współpracy w ramach projektów firmy;
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-19
Wyświetlona: 4945 razy