JavaScript Developer

praca it: etat dla VLOG / Warszawa

Tagi: JavaScript Angular Front-end HTMS CSS Programista

Vlog to zespół profesjonalnych i ambitnych specjalistów tworzących jedną z wiodących firm na rynku IT. Główną gałęzią nieustannie rozwijającej się firmy są rozwiązania IT (konsulting, outsourcing, body leasing). W tym momencie firma VLOG zatrudnia kilkadziesiąt osób działających na terenie całej Polski. Aktualnie do realizowanych projektów poszukujemy JavaScript Developer’a

Zakres obowiązków: • rozbudowa aplikacji webowych • tworzenie oraz rozbudowa witryn WWW związanych z wewnętrznymi aplikacjami, • rozwijanie narzędzi wewnętrznych firmy.

Wymagania: • bardzo dobra znajomość języka JavaScript (czystego, „vanilla” JavaScript), • bardzo dobra znajomość HTML (w tym HTML5), CSS (w tym CSS3) • doświadczenie w tworzeniu Single Page Applications z wykorzystaniem bibliotek typu MV**, np. Backbone.js, Angular.js, Ember.js, Knockout.js • umiejętność optymalizacji stron www pod różne przeglądarki.

Widełki: 500-700/netto/b2b/dzień

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-08
Wyświetlona: 4543 razy