SysAdmin

praca it: etat dla TJ.Software / Białystok

Tagi: sysadmin

TJ. Software – Your Agile Development Team
is looking for

SysAdmin

Obowiązki:

Administracja systemami informatycznymi
Automatyzacja zadań administracyjnych
Zarządzanie wymaganiami na serwery pod systemy informatyczne
Rozwiązywanie incydentów, badanie i diagnozowanie problemów
Zapewnienie ciągłości działania infrastruktury teleinformatycznej

Wymagania:

Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w administracji systemami Linux (Debian, Gentoo)
Tworzenie skryptów (Bash, Python, PHP),
System zarządzania konfiguracją (Puppet),
Rozwiązania WWW (nginx, Apache, PHP, Redis),
Baza danych MySQL (tuning, replikacja),
Doświadczenie z Amazon AWS (EC2, Route53, RDS)
Umiejętność konfiguracji i rozwiązywania problemów sieciowych
Git, Subversion,
ElasticSearch, Sphinx,
DRBD, GlusterFS, NetApp

Oferujemy:

Ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
Pracę w zmotywowanym, zgranym zespole i w bardzo dobrej atmosferze
Współpracę z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
Indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
Możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
Wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-08
Wyświetlona: 4728 razy