Business Development Specialist

praca it: etat dla Weblink Software Sp. z o.o. / Sosnowiec

Tagi: marketing sprzedaż IT reklama

Opis stanowiska:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług oferowanych przez firmę
- Współtworzenie i realizowanie planów sprzedażowych firmy
- Analiza rynku w zakresie poszukiwania potencjalnych klientów
- Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:
- Poszukujemy osób samodzielnych, skutecznych i nastawionych na realizację celów
- Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia w sprzedaży – najważniejsze jest twoje pozytywne nastawienie do ludzi, wysokie zdolności interpersonalne oraz duch rywalizacji
- Wymagamy od Ciebie przede wszystkim nastawienia na osobisty sukces zawodowy

Oferujemy:
- świetny sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej
- rozwój umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów
- elastyczne godziny pracy, pozwalające pogodzić pracę z nauką

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-04-29
Wyświetlona: 7909 razy