Programista aplikacji mobilnych (WRT/01/16)

praca it: etat dla Weegree.com / Opole

Tagi: Programista Java

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Programista aplikacji mobilnych

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykorzystywała swoją wiedzę do tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych na potrzeby naszej firmy.

Do obowiązków będzie należało w szczególności:

Tworzenie i rozwój aplikacji mobilnych. Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych. Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac. Współpraca z zespołem deweloperów (front-end i back-end).

Wymagania:

Doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu aplikacji mobilnych z użyciem technologii pozwalających na budowanie aplikacji wieloplatformowych (np. PhoneGap, Ionic, Appcelerator Titanium, Sencha Touch, MoSync lub inna).

Praktyczna znajomość JavaScript, HTML, CSS oraz standardów XML, JSON.
Mile widziane doświadczenie w testowaniu (testy jednostkowe, inne).
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.

Dodatkowe informacje:

Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! – http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-21
Wyświetlona: 4694 razy