Dziennikarz portalu internetowego

praca it: etat dla Serwis informacyjny Halo Łódź / Bełchatów

Tagi: dziennikarz portal internetowy

Wymagania:

– bezbłędne i szybkie pisanie - bardzo dobra znajomość obsługi komputera - umiejętność obsługi aparatu, dyktafonu, kamery - dyspozycyjność (w tym wieczory i weekendy) - pewność siebie, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów - kreatywność w poszukiwaniu tematów - umiejętność wykorzystania social media do celów marketingowych

Obowiązki:

- przygotowywanie tekstów (wzbogaconych o materiały wideo i audio)
- przygotowywanie fotorelacji, fotoreportaży

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin
- udział w dużym projekcie medialnym
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- dobrą atmosferę i pracę w nowoczesnym środowisku

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B
- znajomość programów do podstawowego montażu filmów
- znajomość programów do podstawowego montażu dźwięku
- doświadczenie dziennikarskie

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na : rekrutacja@halolodz.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-14
Wyświetlona: 19396 razy