Konsultant ds. wdrożeń obszaru Kadry - Płace

praca it: etat dla Unity-t Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: wdrożenia ERP

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe usługi na zasadzie outsourcingu IT. Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta, a zasada tworzenia kompleksowych rozwiązań przez zespoły gwarantuje poczucie „własności aplikacji”. Obecnie w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rozbudowujemy nasz oddział w Krakowie, powiększamy pracujące zespoły oraz tworzymy nowe.

Dołącz jako pełnoetatowy pracownik do naszego zespołu:
Konsultant ds. wdrożeń obszaru Kadry – Płace

Miejsce pracy: Krakw
Numer referencyjny: KW/K/15

Opis stanowiska:
Praca na tym stanowisku będzie obejmowała pracę przy migracji i wdrożeniach systemów klasy ERP w obszarze kadry i płace z uwzględnieniem specyficznych procesów biznesowych końcowych użytkowników.

W zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia, będziesz odpowiedzialna/y m.in. za:
- analizę wymagań Klientów,
- konfigurację systemu,
- szkolenia użytkowników,
- przygotowanie dokumentacji,
- wsparcie użytkowników na etapie utrzymania systemu,
- identyfikację i realizację celów projektu.

Od idealnego kandydata oczekujemy:
- doświadczenia we wdrażaniu systemów klasy ERP w Kadrach i Płacach,
- znajomości przepisów i zasad,
- samodzielności i umiejętność rozwiązywania problemów,

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie pracy w biznesie,
- znajomość modułu KP w enova/enova365,
- znajomość metodyki Agile (Scrum i/lub Kanban).

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- „własność projektu” – każdy zespół odpowiada kompleksowo za dostarczenie gotowej aplikacji,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
- udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce,
- komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy,
- elastyczne godziny pracy,
- każdy zespół ma własne pomieszczenia (brak open space),
- Kartę Multisport.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-22
Wyświetlona: 4035 razy