Redaktor do programu o telefonii komórkowej i nowych technologiach

praca it: etat dla Unigroup sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: telefony komórkowe dziennikarz komórki videocasty

Opis: Poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy produkcji cyklicznego videocastu o telefonii komórkowej i nowych technologiach.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie treści do programu (tematy, teksty, recenzje)
- przygotowanie produkcji (nagrania, wywiady)
- nadzór merytoryczny nad produkcją i postprodukcją

Atuty, które pomogą nam wybrać właściwą osobę:
- świetna znajomość rynku telefonii komórkowej i nowych technologii

- doświadczenie w pracy przy produkcjach TV lub videocastach
- doświadczenie przy tworzeniu bloga lub serwisu o podobnej tematyce
kreatywność samodzielność

Co oferujemy:
- ciekawą i rozwijającą pracę w Warszawie (umowa o pracę)
- możliwość sprawdzenia się w ciężkich warunkach (praca przy fajnym ale wymagającym projekcie)

- wynagrodzenie adekwatne do jakości pracy i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-02
Wyświetlona: 5186 razy