Informatyk ds. Systemów Sterowania Produkcją

praca it: etat dla SILVERHAND / Września

Tagi: EcoEMOS software

Miejsce pracy: Września (fabryka VW)

Zakres obowiązków:

- zarządzanie i konfiguracja aplikacją sterującą procesem produkcyjnym VW (EcoEMOS, Dürr – production software)
- definiowanie i rozwiązywanie problemów i usterek
- współpraca z dostawcami sprzętu IT i oprogramowania

Profil kandydata:

- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest to warunek konieczny)
- wiedza i doświadczenie w pracy z aplikacjami i systemami sterującymi (nie jest wymagane doświadczenie w zakresie aplikacji EcoEmos; wdrożeniu służyć będą szkolenia wewnętrzne)
- zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
- umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
- gotowość do pracy w systemie trójzmianowym oraz w weekendy

Oferta:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji)
- pakiet socjalny oraz benefity (do negocjacji)
- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
- niepowtarzalna możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia zagraniczne
- praca w międzynarowodym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-04
Wyświetlona: 4329 razy