Senior PHP Developer - Poznań - do 120.000 na rękę

praca it: etat dla HighSolutions Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: PHP Laravel Programista Developer Back-end

Stanowisko: PHP Developer

Wynagrodzenie: 3500-6000 PLN jako regular, 6000-12000 PLN jako senior (forma zatrudnienia dowolna, kwota na rękę)

Zakres zadań:

  • Praca nad różnorodnymi i ciekawymi projektami
  • Tylko personalizowane zlecenia (żadnych WordPressów itp.)
  • Tworzenie zarówno przyjaznych CMSów, jak i zaawansowanych systemów do zarządzania firmą oraz API dla aplikacji mobilnych
  • Wspomaganie w pracy front-end developerów
  • Podnoszenie na wyższy poziom naszych realizacji i tworzonego kodu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 5.6 i frameworka Laravel >5.0
  • znajomość baz danych MySQL
  • znajomość systemu GIT
  • samodzielność i proaktywność
  • płynny i swobodny język angielski

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej oraz rozliczania projektowego
  • przyjazną i kreatywną atmosferę pracy przy różnorodnych i ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • wpływ na jakość i charakter pracy zespołu IT
  • pracę przy ambitnych projektach, zarówno dla małych, jak i dużych klientów, w Polsce i zagranicą

Więcej szczegółów: http://highsolutions.pl/kariera-php-developer/

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: mostwanted@highsolutions.pl wraz z przykładami poprzednich realizacji :).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-14
Wyświetlona: 4797 razy