Marketing Manager

praca it: etat dla NAV24 Sp. z o.o. / Bielsko Biała

Tagi: Marketing manager marketing praca marketing praca branża marketingowa

NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego (Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365). Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

Dołącz do zespołu NAV24 jako Marketing Manager.

Oferujemy:
• pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics i Office) oraz z profesjonalnymi usługami IT
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
• pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• niezbędne narzędzia pracy
• kartę MultiSport
• kurs j. angielskiego

Zakres obowiązków:
• ścisła współpraca z Działem Handlowym
• tworzenie i realizacja strategii marketingowej
• koordynacja prac związanych z administracją witryn internetowych
• koordynacja prac związanych z projektami graficznymi
• koordynacja działań e-mailing (analityka, monitoring, tworzenie layoutu)
• koordynacja działań w kanałach Social Media (analityka, monitoring, współtworzenie strategii & contentu)
• prowadzenie kampanii SEM (Google Adwords)
• doraźne tworzenie materiałów audiowizualnych (zdjęcia, filmy, szkolenia video)
• obsługa kontaktów biznesowych (sponsoring, partnerstwa, patronaty)
• badanie satysfakcji obecnych klientów oraz uczestników ew. konferencji
• budowanie własnej bazy Klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałej współpracy
• raportowanie prowadzonych działań
• poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, technologii oraz innowacji IT

Wymagania:
• doświadczenie branżowe min. 3 letnie
• wykształcenie wyższe, preferowane ekonomia, marketing, zarządzanie
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
• otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• gotowość do wyjazdów służbowych
• prawo jazdy kat. B
• znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość systemu klasy ERP Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz procesów biznesowych w przedsiębiorstwach
• doświadczenie w telemarketingu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-14
Wyświetlona: 4474 razy