C/C++ Developer

praca it: etat dla Tigura sp. z o.o. / Zielona Góra

Tagi: c/c++ developer zielona góra programowanie

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – producenta oprogramowania dedykowanego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:
 projektowanie i tworzenie oprogramowania (low level, mid level)
 analiza potrzeb biznesowych;
 współpraca z zespołem;
 testowanie.

Oczekiwania:
 praktyczna znajomość C/C++;
 doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty;
 znajomość systemu Linux;
 znajomość architektury systemów embedded;
 wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
 znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
 umiejętność pracy w zespole;
 odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Klient oferuje:
 atrakcyjne wynagrodzenie;
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 przyjazną atmosferę;
 pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
 możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
 bogaty pakiet socjalny;
 udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-25
Wyświetlona: 5051 razy