Programista systemów wbudowanych

praca it: etat dla AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. / Polska

Tagi: programista elektronika

Firma AMATECHAMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, będąca liderem na rynku systemów oświetlenia awaryjnego, poszykuje kandydatów do pracy w dziale badań i rozwoju na stanowisko

Miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:
• Tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych,
• Przygotowanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:
• Odpowiednie umiejętności w zakresie programowania,
wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, telekomunikacja, informatyka itp.) – mile widziane
• Bardzo dobra znajomość języka C,
• Znajomość systemów wbudowanych i systemów czasu rzeczywistego,
• Umiejętność programowania mikrokontrolerów 8bit, 32bit, ARM,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
• Komunikatywność, obowiązkowość i dokładność,
• Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:
• Podstawowa znajomość programowania obiektowego,
• Doświadczenie zawodowe w programowaniu,
• Wiedza z zakresu elektroniki,
• Znajomość różnych protokołów komunikacyjnych, m.in. TCP/IP,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie,
• Pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami,
• Praca w międzynarodowym zespole,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Motywacyjny system wynagrodzeń,
• Możliwość korzystanie z atrakcyjnych szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-31
Wyświetlona: 5416 razy