Mobile Developer (C#/Unity/Xamarin)

praca it: etat dla HONETi / Gdańsk

Tagi: C# Unity Javascript Mobile Xamarin

Jeśli pasjonujesz się aplikacjami mobilnymi, a C# lub JavaScript nie jest dla Ciebie tajemnicą – zapraszamy do współpracy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości C# lub JavaScript,
  • bardzo dobrej znajomości silnika Unity i/lub Xamarin,
  • znajomości podstawowych zagadnień związanych z grafiką i animacją,
  • praktycznej znajomości wzorców projektowych,
  • umiejętności korzystania z systemów kontroli wersji,
  • chęci samodoskonalenia i ciągłego podejmowania nowych wyzwań,
  • umiejętności czytania dokumentacji w języku angielskim,
  • wysokiej komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie i dzielenia się wiedzą.

Dodatkowym atutem będzie:

  • ukończonych studiów wyższych, kierunkowych,
  • ponad 3 letnie doświadczenie w projektowaniu gier.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie aplikacji mobilnych,
  • projektowanie gier różnych typów,
  • projektowanie narzędzi,
  • optymalizacja kodu pod względem wykorzystywania CPU/Memory,
  • integracja z zewnętrznymi API: Google, Facebook, Twitter itp…
  • stała współpraca z zespołem.

Osobom zatrudnionym oferujemy:

  • możliwość tworzenia gier dla setek tysięcy użytkowników,
  • nowoczesne stanowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i posiadanemu doświadczeniu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • każdy piątek – praca zdalna (ew. dodatkowe dni do ustalenia)
  • wygodne położenie biura – nigdy nie stoi się w korkach, dojazd z dowolnego miejsca trójmiasta zajmuje max. 20 min.,
  • dostęp do bogatej biblioteki firmowej oraz bieżącej prasy fachowej,
  • szkolenia,
  • rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę.

Biuro mieści się na ul. Międzygwiezdnej 2/2

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-16
Wyświetlona: 6632 razy