Poszukiwany Grafik Video (Gliwice)

praca it: etat dla Philip Rockwell Ltd. / Gliwice

Tagi: AfterEffects LightWorks

Firma z obszaru nowych technologii potrzebuje osoby na stanowisko: Grafik Video
Opis stanowiska:
-Przygotowanie grafik na potrzeby: reklamy internetowej, DTP
-Nadzór graficzny nad materiałami promocyjnymi firmy
-Przygotowanie szablonów prezentacji
-Produkcja materiałów graficznych na potrzeby działu sprzedaży
-Tworzenie i nadzór nad key visuals.
Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe, ze szczególnym naciskiem Photoshop, InDesign, Illustrator.
-Umiejętność obróbki materiału video (After Effects, LightWorks lub podobne)
-Posługiwanie się zasadami typografii
-Znajomość zasad składu, druku, publikowania w social media
-Duża świadomość trendów w sektorze nowych technologii
-Koordynacja produkcji materiałów reklamowych oraz współpraca z dostawcami w tym zakresie
Mile widziane:
-Umiejętność obróbki materiału audio
-Znajomość programów projektowych 3D
-Umiejętność przeprowadzenia sesji fotograficznej.
-Angielski na poziomie dobrym
Oferujemy:
-Pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
-Pracę w perspektywicznej branży
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Lokalizacja: Gliwice
Wynagrodzenie: 3000-4000 brutto

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-26
Wyświetlona: 4624 razy