Programista PHP/JavaScript

praca it: etat dla New-Invest / Częstochowa

Tagi: PHP Javascript jQuery HTML CSS AJAX Bootstrap MySQL MVC

Naszym klientem jest firma, która poszukuje do swojego zespołu kandydata odpowiedzialnego za tworzenie oraz rozwijanie aplikacji i storn internetowych firmy i jej partnerów.

Miejsce pracy: Częstochowa
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wynagrodzenie: 3500-5000 brutto

Benefity:
atrakcyjne wynagrodzenie
umowę o pracę
ubezpieczenie
dobrą atmosferę pracy
pracę od 8:00-16:00 (możliwość ustalenia innych godzin rozpoczęcia i zakończenia)
pracę w zespole programistów
możliwość rozwoju zawodowego
dofinansowanie kursów i szkoleń

Zakres obowiązków:
projekty związane z oprogramowaniem web
dopisywanie modułów w programie wpisujących się w potrzeby firmy
tworzenie nowych i ulepszanie istniejących aplikacji oraz stron internetowych
bieżące wsparcie dla osób z działu obsługi klienta czy księgowości
uwzględnianie w programie zmian istniejących względem obowiązujących przepisów handlowych
udział w projektach informatycznych względem potrzeb

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość PHP, Javascript, jQuery, HTML, CSS, AJAX, Bootstrap
Doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL
Umiejętność pracy w zespole
Pożądana znajomość modelu MVC

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-06
Wyświetlona: 8186 razy