Developer PHP

praca it: etat dla Net PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: PHP Symfony 2 Symfony3 Angular2 Angular4

OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu realizującego projekty wg Agile i Scrum, wykorzystującego w codziennej pracy m in. następujące narzędzia i technologie: GIT; PHPStorm; Jenkins – Continuous Integration, Deployment; Symfony2 i 3, REST, Docker; Code Review itp.

Będzie zajmować się:
tworzeniem i rozwijaniem aplikacji webowych i mobilnych z wykorzystaniem m.in. OOP PHP 7, JavaScript, Angular2 i 4
budową nowych funkcjonalności w dedykowanym oprogramowaniu wytwarzanym na potrzeby naszych klientów i firmy
programowaniem baz danych z wykorzystaniem SQL
definiowaniem architektury systemów.

WYMAGANIA:
wykształcenie informatyczne (ewentualnie pokrewne) lub w trakcie studiów
min. roczne doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
kompetencje wymagane:
dobra znajomość OOP PHP 5 / 7 i/lub JAVA
dobra znajomość frameworków Symfony 2 / 3 lub Laravel
dobra znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych
znajomość JavaScript, CSS.
Kompetencje mile widziane (warunek niekonieczny):
znajomość dobrych praktyk (MVC, REST API, mikroserwisy, skalowalność)
znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych
znajomość Angular 2/ 4 lub React.
W zakresie umiejętności “miękkich” osobę tę cechuje:
szybkie przyswajanie nowej wiedzy
skuteczne rozwiązywanie problemów
terminowe realizowanie zadań i odpowiedzialna współpraca z zespołem
zaangażowanie w to co robi.

OFERUJEMY
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
współdecydowanie o rozwoju działu
możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
możliwość rozwoju zawodowego i ciągle nowe wyzwania programistyczne
stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
dofinansowanie do karty Multisport
opłacony abonament za kartę parkingową
niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa
dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca PKP/PKS
elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-26
Wyświetlona: 7522 razy