Tester Gier

praca it: etat dla Cyclad / Gliwice

Tagi: #TESTER #TESTERGIER

Dla naszego Klienta, tworzącego zaawansowane gry wideo, aplikacje VR oraz uczestniczącego w dynamicznym rozwoju rynku nowych technologii, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Tworzenie scenariuszy testowych
• Weryfikacja funkcjonalności gry
• Analiza błędów różnych elementów gry
• Sporządzanie szczegółowych raportów znalezionych błędów
• Aktywna współpraca z członkami zespołu QA i developerami

Wymagania:
• Doświadczenie (min. pół roku) w testowaniu gier
• Dobra znajomości języka angielskiego
• Znajomość narzędzi do raportowania błędów typu BugTracker (MantisBT, Bugzilla)
• Umiejętność pracy zespołowej
• Umiejętność pracy pod presją czasu, w szybko zmieniającym się środowisku
• Pasja do grania
• Komunikatywność, spostrzegawczość, sumienność
• Dodatkowym atutem będzie obycie w grach multiplayerowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Opiekę konsultanta Cyclad
• Kartę Multisport
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-28
Wyświetlona: 8228 razy