DevOps Engineer/ Java Developer

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Java SE Splunk REST Tomcat

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Opis stanowiska:
- projekt międzynarodowy dotyczący rozwoju platformy do zbierania metryk z systemów,
- praca przy wdrażaniu rozwiązań: Splunk, Kibana, Prometheus, obszar API,
- rozwój w kierunku Team Leadera zespołu,
- praca z językiem niemieckim,
- analiza, przegląd dostępnych rozwiązań, kontakt z klientem / biznesem.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z wykorzystaniem REST, JSon, Command Line,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- doświadczenie w pracy z wykorzystaniem języka Java,
- mile widziana znajomość Scali,
- język angielski – komunikatywny B2.

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- Medicover,
- kartę Multisport,
- opiekę Menadżera Kariery,
- elastyczne formy zatrudnienia,
- różnorodne projekty,
- inne…

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-12-20
Wyświetlona: 7883 razy