Oracle Database Architect

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Oracle PL/SQL Oracle Security RedHat Oracle CLoud Control

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadry IT. Obecnie zatrudniamy 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle,
- doświadczenie w zakresie dostrajania wydajności, architektur baz danych, replikacji, diagnostyki i rozwiązywania problemów, skryptów powłoki, programowania PL / SQL oraz tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych,
- zrozumienie, w jaki sposób technologia odnosi się do biznesu, rynku i przemysłu oraz stosowanie wiedzy w celu wsparcia potrzeb krytycznych systemów i projektów.

Obowiązki:
- określanie wymagań strukturalnych bazy danych,
- analiza wymagań klienta,
- ścisła współpraca z zespołem zajmującym się tworzeniem aplikacji,
- projektowanie strategii partycjonowania dla dużej bazy danych,
- określanie specyfikacji tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania dla dużej bazy danych.

Oferta:
- Budżet do 16 000 PLN netto przy B2B (do negocjacji, Umowa o pracę również możliwa),
- Karta Multisport, Medicover, Język Angielski,
- Różnorodność projektowa.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Oracle Database Architect .”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-23
Wyświetlona: 7642 razy