Programista PHP

praca it: etat dla Positive Power / Gliwice

Tagi: Programista PHP

Twoje obowiązki:
Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe, zgodnie z procedurami oraz najlepszymi praktykami branżowymi.
Analiza, projektowanie i programowanie zleconych projektów.

Nasze oczekiwania:
Komercyjne doświadczenie z: PHP, SQL, GIT, Doctrine 2 oraz co najmniej jednego frameworka (preferowane: ZF 2, Symfony2).
Umiejętność projektowania baz danych.

Zapewniamy:
Wynagrodzenie stałe (Junior Dev): 2-4 tys zł netto (B2B) w zależności od doświadczenia.
Wynagrodzenie stałe (Mid Dev): 4-6 tys zł netto (B2B) w zależności od doświadczenia.
Wynagrodzenie stałe (Senior Dev): od 6 tys zł netto (B2B).
Premie za realizację projektów.
Projekty – dla polskich i międzynarodowych klientów, kilkuosobowe teamy projektowe.
Rozwój zawodowy – szkolenia wewn (meetupy) i zewn (np. Program Majster), lekcje języka angielskiego.
Benefity: MultiSport, Medicover, ubezpieczenie na życie.
Możliwość częściowej pracy zdalnej.
Pełny etat od pn do pt.
Elastyczny czas pracy – do wyboru: 7-15, 8-16, 9-17.
Biuro – nowoczesne, chillout, wyposażona kuchnia z ekspresem.
Miejsce pracy: Centrum Gliwic, ul. Jagiellońska 4, dogodny dojazd: DTŚ, parking, 5 min od: PKP, PKS, miejski.
Zespół programistyczny – PHP, web dev, graphic designer, magento, iOS, android.
Integracja zespołu – konkursy, meetupy, planszówki, wyjazdy i spotkania zespołu itd.

Dołącz do naszego zespołu Positive Power!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-02-01
Wyświetlona: 7778 razy