International Project Manager

praca it: etat dla Crafton / Poznań

Tagi: project manager

Agencja interaktywna Crafton.pl to zespół pasjonatów technologii internetowych pracujący dla największych marek z całego świata. W związku z rozwojem Crafton Middle East szukamy osoby na stanowisko: International Project Manager

Oczekujemy od Ciebie:
• Zapału I pasji
• Chęci do nauki i rozwoju
• Pracowitości I dbałości o detale
• Zanjomości trendów w webdesignie i marketingu internetowym
• Naturalnej łatwości budowania relacji
• Świetnej znajomości języka angielskiego
• Dobrej organizacji pracy
• Umiejętności przygotowania prezentacji

W zamian oferujemy :
• Pracę w jednej z najlepszych agencji interaktywnych
• Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
• Świetna atmosfera pracy w zespole pasjonatów
• Coroczne zagraniczne wyjazdy integracyjne
• Wspólne imprezy, eventy I weekendowe wypady na piwo
• Możliwość pracy przy dużych międzynarodowych projektach
• Elastyczny czas pracy
• Samodzielność I niezależność w wykonywaniu zadań

Twoje zadania:
• Kontakt z zagranicznymi klientami
• Koordynowanie pracy zespołu
• Przygotowywanie ofert przetargowych
• Szkolenia i prezentacje dla klientów w Emiratach I Arabii
• Copywriting w jezyku angielskim
• Planowanie I prowadzenie projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-02-19
Wyświetlona: 5968 razy