Customer Service Advisor with French

praca it: etat dla Atos / Warszawa

Tagi: help desk French francuski Analityk IT

O Atos:

- Lider w transformacji cyfrowej zatrudniajacy 100 000 pracowników w 72 krajach

- Dostawca uslug zarzadzania insfrastruktura IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT

- Swiatowy partnet IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich

- Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work

- Blisko 5000 pracowników w 9 miastach: Bydgoszcz, Warszawa, Wroclaw, Kraków, Torun, Gdansk, Rzeszów, Lódz, Opole.

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na stanowisku bedzie odpowiedzialna za:

- wsparcie klienta i pomoc w rozwiazywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia),

- diagnozowanie zgloszen i ich rozwiazywanie,

- koordynowanie przyjetych zgloszen (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgloszen uzytkowników).

Informujemy, ze praca swiadczona jest w systemie zmianowym.

Wymagania:

- biegla znajomosc jezyka francuskiego (min. B2/C1),

- znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego bedzie atutem,

- podstawowa znajomosc systemu Windows i pakietu MS Office,

- zainteresowanie zagadnieniami IT oraz checi doszkalania sie,

- umiejetnosc pracy w zespole,

- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- Prywatna opieke medyczna (równiez dentystyczna)

- Programy szkoleniowe i rozwojowe

- Mozliwosc nauki jezyków obcych

- Bonus referalowy

- Dodatkowe ubezpieczenie na zycie

- Dofinansowanie do dojazdów do pracy

- System MyBenefit

- Miedzynarodowe mozliwosci kariery

Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-03-21
Wyświetlona: 222 razy