Developer C++/ .NET/C#

praca it: etat dla ALTIMI / Warszawa

Tagi: C++ C# NET

Zakres obowiązków:
• Wytwarzanie oprogramowania w języku jBASIC/ C#
• Tworzenie nowych i utrzymywanie istniejących funkcjonalności
• Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych
• Dbałość o jakość kodu
Oczekiwania:
• Dobra znajomość C++ i C#/.NET Framework
• Znajomość jBASIC/jBASE
• Znajomość nierelacyjnych lub wielowartościowych baz danych
• Znajomość produktów bankowych oraz systemu Temenos Globus/T24 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w miłej atmosferze
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-06
Wyświetlona: 7385 razy