Młodszy Analityk Systemowy/Product Owner

praca it: etat dla NET PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: analiza biznesowa scrum UML

OPIS STANOWISKA:
Zakres obowiązków:
wydobywanie, specyfikowanie i analiza wymagań
tworzenie makiet
udział w definiowaniu zadań dla Zespołu oraz nadawanie priorytetów dla tych zadań
zapewnienie by członkowie Zespołu rozumieli cele biznesowe
współpraca z Zespołem i Klientem
udział w planowaniu sprintów/ wydań
zapewnienie wsparcia przy weryfikacji systemu

WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe techniczne z obszaru IT (ew. w trakcie studiów zaocznych)
zapał do rozwoju w obszarze analizy biznesowej IT
nastawienie na współpracę
nastawienie na realizację projektów w oparciu o zwinne metodyki (np. Scrumban, Scrum)
umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
zaangażowanie i chęć podejmowania odpowiedzialności
wysoka kultura osobista
Mile widziane:
podstawowa znajomość UML
znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect
podstawowa znajomość Jira i Confluence
doświadczenie we współpracy z różnymi udziałowcami

OFERUJEMY:
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną
niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa
dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca PKP/PKS
elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-11
Wyświetlona: 7484 razy