UX/UI Designer

praca it: etat dla Ready4S / Kraków

Tagi: designer UX UI mobile design sketch

Cechuje Cię kreatywność i twórcze podejście do pracy, interesujesz się branżą aplikacji mobilnych i chcesz mieć wpływ na realizację innowacyjnych projektów – dołącz do nas! Do zespołu graficznego Ready4S szukamy UX/UI Designera.

CZEKAJĄ NA CIEBIE TAKIE ZADANIA JAK:
- analiza wymagań projektowych,
- projektowanie architektury informacji, userflow i prototypów,
- projektowanie interfejsów aplikacji mobilnych (iOS, Android) i responsywnych stron www,
- koordynacja pracy zespołu graficznego oraz dbanie o spójność i poziom estetyczny projektów,
- ścisła współpraca z developerami podczas realizacji projektów.

PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY:
- możesz pochwalić się portfolio, którym wzbudzisz nasz zachwyt i potwierdzisz swoje doświadczenie w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych (min. 2 lata),
- z łatwością obsługujesz programy do prototypowania i projektowania (Sketch, Axure, Photoshop, Invision, Zeplin),
- posiadasz wiedzę na temat szeroko pojętego UX/UI (i z chęcią dzielisz się nią z innymi),
- projektując potrafisz znaleźć złoty środek – swobodnie łączysz funkcjonalności z wymaganiami biznesowymi,
- lubisz pracować w zespole – jesteś otwarty/a na feedback, potrafisz wypracować kompromis i szukasz rozwiązań,
- opanowałeś/aś język angielski w stopniu (min. B2) pozwalającym na swobodną komunikację z zagranicznymi klientami i rozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem (lub chęć rozwoju w tym kierunku).

DLACZEGO WARTO?
- weźmiesz udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla zagranicznych start-upów z całego świata,
- dołączysz do zespołu nagrodzonego w konkursie E-Commerce Awards Polska (w kategorii design i mobilny design roku),
- damy Ci dużą autonomię w działaniu oraz przestrzeń do kreatywnej pracy,
- będziesz mieć realny wpływ na dalszy rozwój firmy oraz swoją ścieżkę kariery,
- oferujemy pracę na pełen etat oraz elastyczne godziny pracy,
- co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i cykliczne imprezy integracyjne,
- zadbamy o Twoje zdrowie z pakietem prywatnej opieki medycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-17
Wyświetlona: 7593 razy