Tester Oprogramowania

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: HP ALM HP QC

Kraków

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących banków uniwersalnych, prowadzimy rekrutację na stanowisko Testera.

Opis stanowiska:
• Wykonanie testów – w tym przygotowanie scenariuszy testowych, danych testowych
• Raportowanie błędów, wykonanie re-testów
• Wykonywanie innych zadań zleconych przez PM, Koordynatora testów lub kierownika zespołu testów

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe
• Doświadczenie pracy w testach sektora finansowego
• Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB
• Znajomość HP ALM lub HP QC
• Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
• Komunikatywność oraz otwartość

Oferujemy:
• Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
• Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów
• Współpracę na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
• Prywatną opiekę medyczną
• Kartę MultiSport
• Opiekę Konsultanta Cyclad

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-04-17
Wyświetlona: 8863 razy