Support Specialist – Gdańsk – 3 000 – 5 500zł netto/msc

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Gdańsk

Tagi: helpdesk support

Agencja Pośrednictwa Pracy „Find Staff”, do firmy Naszego Klienta, z ugruntowaną pozycją na rynku, która zajmuje się oprogramowaniem do zabezpieczania firmowych urządzeń mobilnych, poszukuje specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
• Wdrożenia systemów klasy EMM/MDM u klientów z całego świata
• Integracje systemów do zarządzania urządzeniami mobilnymi z systemami korporacyjnymi zdalnie oraz u klientów
• Współpraca z partnerami
• Analiza zgłaszanych problemów i szukanie możliwych rozwiązań we współpracy z programistami i testerami
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Praktyczna znajomość systemów Linux: RHEL/CentOS
• Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WAN, TCP/IP) i bazodanowych
• Doświadczenie w pracy przy powyższych zagadnieniach
• Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane:
• Znajomość języków skryptowych (Bash, PowerShell, Python)
• Znajomość MS Windows Server, Microsoft Exchange, MS Certificate Authority, VMware
• Doświadczenie w pracy z systemami obsługi zgłoszeń

Oferowane:
• Budżet szkoleniowy
• Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, B2B)
• Elastyczne godziny pracy (między 6 a 9)
• Wynagrodzenie w wysokości 3 000 – 5 500zł netto/msc (do negocjacji)
• Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna
• Dofinansowanie kart Multisport
• Dogodna lokalizacja

Osoby zainteresowane ofertą pracy oraz spełniające wyżej wymienione warunki, prosimy o przesłanie aplikacji – CV na adres office@findstaff.pl – tytuł wiadomości „Support Specialist– Gdańsk”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-06-20
Wyświetlona: 5614 razy