Administrator Systemów Linux

praca it: etat dla nazwa.pl / Rzeszów

Tagi: Linux administrator systemów

Firma nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen, świadczenia usług hostingowych i VPS. To także lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają i przyspieszają rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Nazwa.pl to partner NASK oraz EURid i jedyny polski rejestrator, który posiada akredytację ICANN, umożliwiającą rejestrację domen globalnych bez pośredników. W ciągu 20 lat istnienia firmy z usług nazwa.pl skorzystało już 1 000 000 klientów, rejestrując 3 500 000 domen i uruchamiając 500 000 usług hostingowych.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient – usługodawca.

Szukamy Admina, który nie wyobraża sobie pracy na innym systemie niż Linux i godzinami może wpatrywać się w ekrany monitorujące system. Jeśli chcesz rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie w oparciu o systemy, na których działa jedna z największych firm hostingowych w Polsce, to aplikuj!

Dlaczego my?

-pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
-wdrożenie do pracy poprzez szkolenia, m.in. szkolenie produktowe
-wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
-umowa o pracę
-komfortowe biuro w centrum Rzeszowa
-stałe podnoszenie kompetencji przez udział w coachingach i szkoleniach
-możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
pakiet atrakcyjnych benefitów (dofinansowanie do pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej)
kalendarz imprez firmowych
zniżki na usługi nazwa.pl oraz wiele więcej… (m.in. pakiet startowy, imprezy integracyjne, upominki okolicznościowe dla pracowników oraz ich dzieci itd.)

Kogo poszukujemy?

-Linuxa znasz jak własną kieszeń
-znasz zagadnienia sieciowe związane z protokołem TCP/IP oraz zagadnienia switchingu/routingu (OSPF/BGP4)
-umiesz administrować serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS
-potrafisz programować w Bashu, Pythonie lub Perlu
-potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy
-pracowałeś co najmniej rok na podobnym stanowisku

Jakie będą Twoje zadania?

-instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi
nie administrujemy innymi systemami niż *nix lub *nux ;)
-rozwiązywanie problemów napływających do działu
-tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań
-prowadzenie monitoringu systemów IT
-optymalizacja zadań, procesów oraz aplikacji
-tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-10
Wyświetlona: 5308 razy