Programista iSeries

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: iSeries

Dla naszego Klienta, cenionego Banku będącego częścią wiodącej międzynarodowej grupy banków, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania na platformie iSeries, zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną
• Przeprowadzanie testów stworzonego oprogramowania
• Poprawianie błędów wykrytych w oprogramowaniu
• Zabezpieczanie wersji źródłowych i eksploatacyjnych programów
• Tworzenie dokumentacji wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi standardami
• Uczestniczenie we wdrożeniach zmian lub nowych systemów informatycznych
• Raportowanie postępów prac
• Doskonalenie techniki wytwarzania oprogramowania i wiedzy nt. głównego systemu księgowego oraz technologii integracji systemów

Wymagania:
• Umiejętność programowania w językach: ILE RPG, ILE CL, wbudowany w ILE RPG SQL
• Znajomość bazy danych IBM DB2/400, języka SQL
• Dobra znajomość środowiska iSeries/i5 (co najmniej w wersji V5R1)
• Umiejętność tworzenia UI w DDS
• Umiejętność projektowania systemów uruchamianych wielozadaniowo
• Mile widziane: użytkowa znajomość narzędzia IBM Development Studio for iSeries

Oferujemy:
• Pracę w sektorze bankowym
• Elastyczne formy zatrudnienia
• Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
• Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-13
Wyświetlona: 7115 razy