Analityk biznesowo – systemowy

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Analityk biznesowo systemowy

Dla naszego Klienta, cenionego Banku będącego częścią wiodącej międzynarodowej grupy banków, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie wdrażanych rozwiązań IT
• Tworzenie dokumentacji analityczno – biznesowej i systemowej
• Tworzenie wymagań funkcjonalnych, poza funkcjonalnych
• Wsparcie zewnętrznego wykonawcy w ramach prac projektowych w kwestiach wymagających informacji analitycznych
• Ścisła współpraca z programistami, dostawcą zewnętrznym i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych
• Tworzenie scenariuszy testowych

Wymagania:
• Dobra, praktyczna znajomość SQL
• Doświadczenie na stanowisku Analityka biznesowo-systemowego w instytucjach finansowych
• Gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem
• Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową
• Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Pracę w sektorze bankowym
• Elastyczne formy zatrudnienia
• Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
• Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
• Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-16
Wyświetlona: 9371 razy