Młodszy Developer Java - płatny staż

praca it: etat dla Net PC / Gdańsk

Tagi: developer java staż

WYMAGANIA:

wykształcenie informatyczne lub pokrewne (studenci od III-go roku), pierwsze praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku JAVA, znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo, znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MSSQL, MySql), znajomość JavaScript, AJAX, JQuery, AngularJS, znajomość serwerów aplikacji np. JBoss, mile widziana znajomość framework’ów np.: JSF, Spring, Hibernate lub FreeMarker, dodatkowym atutem będzie znajomość PHP, C# oraz znajomość aplikacji ERP.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do obowiązków stażysty należeć będzie:

tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy, projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w JAVA i C#), opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

OFERUJEMY:

praktyczne zapoznanie się z warunkami pracy w firmie informatycznej, możliwość podniesienia kwalifikacji oraz poszerzenia umiejętności z zakresu programowania, efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy, możliwość zatrudnienia po zakończeniu płatnego stażu, niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa, dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca PKP/PKS, elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00) kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-10-18
Wyświetlona: 7309 razy